Günün tüm haberleri Hakkımızda Künye İletişim Reklam
Emlak Dream
Projeler Konut Projeleri Sektörden Haberler Bölge Raporları Yazlık Projeler Gündem Emlak Magazin Etkinlik Takvimi
Beylikdüzü'nde konforun adı Azur Marmara'da lansman satışları başladı
Mustafa Mekki Özkan: 'Sakarya'nın hayatı artık Cadde 54'ten akacak'
Gürler Ünlü : 'Makyol Santral bölgenin yeni merkezinde yükseliyor'
Self İstanbul; 2 metro arasında yükselecek!
KONUT PROJELERİ

3. İstanbul Projesi satış rekoruyla lanse edildi

26 Kasım'da satış ofisi açılan ve rekor kıran Asaf İş Ortaklığı'nın Başakşehir'deki 3.İstanbul projesinin lansman toplantısıyla ikinci etabı satışa çıktı.

Burak Öz
Emlakdream Editörü
6.12.2016  - 16:56
Player yükleniyor...

Ön talep aşamasında satış rekoru kıran ve 1. Etapta yer alan tüm dairelerini satan Asaf İş Ortaklığı'nın Başakşehir'deki, 3. İSTANBUL projesinin bugün basın toplantısıyla ikinci etabı satışa çıktı. 
Başakşehir Belediyesi’nin hasılat paylaşımı yoluyla ortak olduğu ve konut fiyatlarını cazip fiyatlarda tuttuğu 3. İSTANBUL projesinin lansmanına sponsoru olduğu Başakşehir Futbol Kulübü Teknik Direktörü Abdullah Avcı ve futbolcu Emre Belezoğlu da katıldı.
26 Kasım'da açılan satış ofisine 2 günde 5 binin üzerinde insanı çeken 3. İstanbul projesinin bugün For Season otelde yapılan lansmanında, Asaf İş Ortaklığı içinde yer alan şirketlerin yöneticileri basın toplantısı düzenledi. Toplantıda, Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, Fuzul Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Akbal, İttifak Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Tahir Atila ve ASAF İş Ortaklığı adına Seha Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Saylık ve yabancı ortak Al Zamil Grup Yönetim Kurulu Başkanı Abdulhamed Abdullah M. Alzamil  konuşmacı olarak yer aldı.
 
Açılış konuşmasını Faruk Akbal yaptı
Açılış konuşmasını Fuzul Grup Yönetim Kurulu Üyesi Faruk Akbal yaptı. Faruk Akbal, “Uzun süredir merakla beklenen 3. İstabul projesini bugün sizlerle tanıştırma, buluşturma imkanı bulduk. Tabi ‘Başka bir İstanbul’ temasıyla İstanbul’un güzelliğine güzellik katmak için başka bir yaşam merkezi oluşturan Başakşehir’in önemli bir merkezini oluşturacak 3. İstanbul projesiyle sizlerleyiz.” dedi.
 Faruk Akbal’ın açılış konuşmasının ardından 3. İSTANBUL’un tanıtım filmi gösterimi yapıldı.
 
3.ISTANBUL’da 1.500 konut bulunuyor
Ardından Seha Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Saylık konuştu. Saylık şunları dedi:
 Bugün bizi burada buluşturan 3. İstanbul birçok açıdan çok özel ve özgün bir proje. Arazi sahibi Başakşehir Belediyesi’nin de içinde yer aldığı alanında köklü ve öncü 4 büyük kuruluşun Asaf İş Ortaklığı çatısı altında oluşturduğu tecrübe, bilgi ve güç birliğinin eseri bölgesinde öncülük bir proje. Yaklaşık 330 bin metrekare inşaat alanıyla Başakşehir’in en büyük proesi ünvanını taşıyan 3. İstanbul projesinin bazı özelliklerinden bahsetmek istiyorum.
3. İSTANBUL, üç konut etabı, rezidansı, home office blokları, cadde mağazaları ve çarşısı ile bölgesine de hizmet sunacak karma bir yapıya sahip. Konut etaplarımızda, 2+1’den 5+1’e kadar uzanan farklı tip ve büyüklüklerde toplam 1.252 daire bulunuyor. Rezidans ve home office bloklarında bulunan konutlarla birlikte bu sayı toplamda 1.500’e çıkıyor. 3. İSTANBUL’da 107 adet cadde mağazamız ve 102 adet de çarşı dükkanımız mevcut.
 
Yeşil alanda da Başakşehir’in en büyüğü
Toplamda 116.000 metrekareye yaklaşan proje arazisinin 85.000 metrekaresi, yeşil alanlar, yürüme yolları, spor alanları gibi sosyal donatılara ayrılmıştır. 3. İSTANBUL bu alanda da Başakşehir’in en büyüğüdür. 3. İSTANBUL’un üç konut etabında 1.500’er metrekare ve rezidans parselinde ise 750 metrekare olmak üzere, toplamda 3.750 metrekareye ulaşan 3 ayrı sosyal tesisi bulunuyor. Bu alanlarda; kapalı yüzme havuzlarından, SPA alanlarına, PlayStation odasından hobi atölyelerine kadar farklı ve zengin olanaklar sunuluyor.
 
Ayrıca, 3. İSTANBUL’un adeta tüm peyzaj alanlarına yayılmış geniş ölçekte açık sosyal donatıları ile; spor sahalarından kaykay pistine, çocuk oyun parklarından yetişkinler için rekreasyon alanlarına kadar hayatı keyifli hale getirecek detaylar bulunuyor. 3. İSTANBUL, Taksim Meydanı’nın yaklaşık iki katı büyüklüğündeki Kent Meydanı ile bölgenin sosyal buluşma merkezini oluşturacak.

En temiz hava koridorunda, doğayla iç içe

3. İSTANBUL’un lokasyonu
3. İSTANBUL, konumuyla da birçok ayrıcalık sunuyor. Bu ayrıcalıklardan sadece iki tanesi dahi, projemizi çekim merkezi haline getirecek nitelikte. Avrupa’nın en büyük botanik parkı ve Başakşehir 3. İstanbul Vadisi, projemizin hemen yanı başındadır. Projemiz, üzerinde bulunduğu hava koridoru ile de İstanbul’un havası en temiz alanlarından birinde yer almaktadır.
 Ayrıca Avrupa’nın en büyük sağlık kompleksi olan Başakşehir Şehir Hastanesi de yine projemizin çok yakınında yer alıyor. 3. Havalimanı, 3. Köprü, Atatürk Havalimanı, E-5 ve TEM gibi ulaşım arterlerinin kesişim noktasında yer alan 3. İSTANBUL, tramvay, metro, otobüs ve hava ray gibi toplu taşıma ulaşım avantajlarıyla da çok önemli bir ulaşım merkezi konumunda.
Tüm bunlarla birlikte 3. İSTANBUL, adının sorumluluğunun bilincinde, çağdaş yaşamın tüm olanaklarını toplayarak, ‘başka bir İstanbul alternatifi’ oluşturacak. İstanbul’a rakip değil, tam tersi ona yeni güzellikler katacak, bölgesine ve dolayısıyla İstanbul’a değer katacak bir proje”.

Her platformda yoğun ilgi kapıları erken açtırdı
3. İSTANBUL’un Ekim ayı sonunda başlattığı ön talep toplama döneminde gördüğü yoğun ilgiye de değinen Ömer Saylık, yaşanan gelişmeleri ise şu sözlerle aktardı:
“3. İSTANBUL, aynı dönemde 1/1.000 ölçekli bölge maketimizle yer aldığımız MÜSİAD ve EMLAK 2016 fuarlarında da en çok ziyaret edilen stand oldu. Ön talep döneminde başvuru sayısı 12 bine ulaşırken, diğer yandan da bu yoğun ilginin adeta baskıya dönüşmesi ile stratejik bir karar aldık. Sadece ön talep sahiplerine bildirimde bulunarak, Satış Ofisimizin kapılarını planladığımız tarihten önce, 26 Kasım Cumartesi günü açtık.

İki günde satış ofisine 5.000 kişi kişi geldi
Kısa süre içinde bizi hem heyecanlandıran hem de gururlandıran bir manzarayla karşılaştık. Kısa sürede oldukça yoğun bir kalabalık ile karşılaştık. Sadece ön talep sahipleri değil, Satış Ofisimizin açıldığını duyan herkes, adeta gün boyunca akın etti. Satış Ofisimiz doldu, taştı. Benzer bir yoğunluk pazar günü de yaşandı. O hafta sonu satış ofisimize yaklaşık 5.000 kişi geldi, 1500 yeni başvuru aldık ve ilk etapta satışa çıkan tüm dairelerin satışını gerçekleştirdik.
İkinci etap lansman fiyatları ile satışa sunuldu
Bugün itibarı ile 2. Etabımızı da lansman fiyatları ile satışa sunuyoruz. Takdir edersiniz ki normal şartlarda lansman toplantıları ilk etap satışları ile başlar. Ancak aldığımız yoğun talep neticesinde sizlerin karşına ikinci etap lansmanı ile çıkıyoruz. Tabii burada, yeni müşterilerimize de ikinci etabımızın lansman fiyatları ile halen fırsat sunmaya devam ettiğini bildirmek isterim.
Başarısı ile sektöre moral, spekülatörlere ders verdi
Elbette ki lansman öncesinde yakaladığımız bu başarı, 3. İSTANBUL’un hem yaşam hem de yatırım açısından ne kadar doğru bir proje olduğunun somut bir göstergesi olarak bizleri çok mutlu etti, gururlandırdı. 3. İSTANBUL projemizin bu önemli satış başarısını, bazı dış dinamikler nedeniyle doların 3,5 bandını zorladığı bir dönemde elde etmiş olması; vatandaşlarımızın Türkiye’nin gücüne ve geleceğine olan inancını bir kez daha ortaya koymasının güzel ve net bir örneği olması açısından da ayrı bir gurur ve duygu yaşattı.”
Ömer Saylık’ın konuşmasının ardından 3. İstanbul’un satış ofisine yoğun ilginin gösterimi yapıldı.  2 gün üzerinde 5 binin üzerinde kişinin 3.İstanbul’a gelerek ev almak istediğinin altı çizildi.
Toplantıya Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’a söz verilerek devam edildi.
Mevlüt Uysal:  En hızlı büyüyen ilçeyiz
Konuşmasına özellikle İstanbul’da sıklıkla duyulan “Buralar eskiden dutluktu” sözleriyle başlamak istemediğini, ancak 30 yıl öncesine bakıldığında gerçekten de Başakşehir diye bir yer olmadığına dikkat çekerek başlayan Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal ise şunları söyledi:
“Şimdi Türkiye’nin en güzel kentleşme örneklerinden birinin sergilendiği ilçemiz, o dönem bomboş bir araziydi. Başakşehir’in kuruluş öyküsü, ilk KİPTAŞ ile başladı. Zamanla bu öyküye TOKİ ve burada birlikte aynı masayı paylaştığımız güzide kurumlarımız gibi özel sektör temsilcileri de katıldı. Hep doğru adımlar atıldı; güzel ve sağlıklı kentleşmenin en güzel örneklerinden biri gelişti.

İyi belediyecilik, Başakşehir’i geleceğe taşıdı
Bugüne kadar yapılan ‘iyi belediyecilik’ ile de Başakşehir’in kaydettiği bu önemli gelişimin önü açıldı. Her geçen yıl Başakşehir büyüdü, önemli gelişmeler kazandı ve İstanbul’un en önemli, mutlu, huzurlu yaşam bölgelerinden biri oldu. Gelecek için de çok önemli bir potansiyele sahip.
3. Köprü, 3. Havalimanı, tramvay, metro ve hava ray, Kanal İstanbul gibi projelerle yakın gelecekte gerçek anlamda bir ulaşım merkezine dönüşecek olan Başakşehir, arazi kaynağı açısından da potansiyel olarak İstanbul’da çok ayrıcalıklı ve ayrıcalıklı bir yere sahip.
Başakşehir’e hem değer katacak, hem de kaynak yaratacak
Bizler de Başakşehir Belediyesi olarak, bu gelişimin önünü açmak, daha sağlıklı ve daha da güçlü kılmak için tüm gayretimizle çaba sarf ediyoruz. 3. İSTANBUL da, hem bu yaklaşımımız, hem de Başakşehir’in potansiyelini, gelişim performansını ortaya koyması açısından örnek bir proje oldu.
3. İSTANBUL, bizler için çok önemli çifte katkı sağlayacak bir proje. Hem çok doğru ve güçlü bir proje olarak Başakşehir’e doğrudan değer katacak, hem de hasılat paylaşımı ile Başakşehir Belediyesi’nin güzel hizmetleri için önemli bir kaynak sağlayacak. Gerçekten de her açıdan beklentilerin çok ötesine geçen, ‘başarılı ve çok doğru’ olduğunu daha bugünden söyleyebileceğimiz örnek bir proje olarak hayata geçiyor.”
Mevlüt Uysal Başakşehir’in en hızlı büyüyen ilçe olduğunu belirterek ilk 2009 yılında 187 bin olan Başakşehir’in nüfusunun bugün itibariyle 380 bin civarında olduğunu kaydetti. 2019’da da 500 bin seviyesinde beklentileri olduğunu ifade etti.
Başakşehir Futbol Kulübü Teknik Direktörü Abdullah Avcı ve Emre Belezoğlu, Mevlüt Avcı’nın konuşmasının ardından,  Avcı’nın, “Bizim de planlı büyümemiz lazım” diyerek espirili şekilde izin istemesiyle toplantı salonunda ayrıldı.
Abdulhamed Abdullah M. Alzamil’e söz verilerek toplantı devam edildi.
Al Zamil Gayrimenkul olarak Suudi Arabistan’ın yanı sıra Dubai, Bosna Hersek, Türkiye, Ürdün, Hollanda, İngiltere, Çin, Almanya, Avustralya, Umman ve Bahreyn gibi dünyanın birçok noktasında 78’i tamamlanmış toplam 110 gayrimenkul projesine imza attıklarını belirten Al Zamil Grup Yönetim Kurulu Başkanı Abdulhamed Abdullah M. Alzamil ise sözlerine şöyle devam etti:
“Uluslararası arenada yatırım yaptığımız bu ülkeler arasında Türkiye’nin yeri ise bizim için çok özel. Bugüne kadar Türkiye’deki ortaklarımızla 1.1 milyar TL’lik proje gerçekleştirdik, toplam değerleri 500 milyon TL olan iki fon kurduk, Erzurum’da 120 milyon dolarlık çimento fabrikası geliştiriyoruz. Türkiye’ye karşı duyduğumuz bu özel ilginin birçok nedeni bulunuyor.
“Türkiye yatırımlarımız açısından çok özel bir ülke”
Öncelikle Türkiye, gayrimenkul alanında çok önemli ve uzun vadeli bir potansiyel barındırıyor. Türkiye, genel olarak da güçlü ve istikrarlı büyümesi ile yatırım yapılabilecek ülkeler arasında öne çıkıyor. Türkiye inşaat sektörü de hem üretim gücü hem de kabiliyeti ve kalitesi açısından dünyada ilk sıralarda yer alıyor. Bunlara, yabancı yatırımcılara sağlanan kolaylıklar ve iki ülke arasındaki dostane ilişkiler de eklendiğinde, bizim için Türkiye’nin yatırımlarımız açısından niçin çok özel bir ülke olduğu anlaşılıyor. 3. İSTANBUL projesinin yakaladığı başarı da bu konudaki en önemli ve en güncel örneklerden biri”.
Al Zamil Grup Yönetim Kurulu Başkanı Abdulhamed Abdullah M. Alzamil’in konuşmasının ardından sözü Fuzul Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Akbal aldı.
1992 yılında kurulan ve şu an sektörünün lideri olan Fuzul Otomotiv ile başladıkları yolculukta bugün Fuzul Grup bünyesinde; Fuzul Yapı, Akva Sigorta Aracılık Hizmetleri, Afiyet Medikal, Fuzul Autocity, Fuzul Ev ve Nevita gibi önemli şirketleri barındırdıklarını belirten Fuzul Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Akbal ise şunları söyledi:
“Yaşanabilir alanlar oluşturmak hedefi ile 2.000 yılından bu yana 4.000’nin üzerinde konut, AVM ve ticari ünite karmasından meydana gelen projeleri hayata geçirdik. Başakşehir’de Bizimevler, Kent Neriva, Kent Ariva, Olimpa AVM, Kent Evila, Olimpia Park Plus, Vadiyaka, Kağıthane’de Meva Evleri ve Kartal’da ise Serrapark Konutları gibi bir çok başarılı projeye imza attık. Bu projelerimizin büyük bir bölümünü ise; bölgeye olan inancımız ile Başakşehir’de gerçekleştirdik. Bu nedenle bugün bu toplantıda, Sayın Başkanımız Mevlüt Uysal ile birlikte kendimizi ev sahibi olarak hissediyoruz.
ASAF İş Ortaklığı’nın kuruluşunda pilot rol oynadık
Daha bu günden çok özel ve çok önemli bir proje olduğunu kanıtlayan 3. İSTANBUL’u hayata geçiren ASAF İş Ortaklığı’nın kuruluşunda da pilot rol oynadık. Körfez sermayesinin önemli ismi Al Zamil’i, Anadolu sermayesinin güçlü temsilcilerinden olan İttifak Holding’ in Seha Yapı ve Adese şirketleri ile bir araya getirdik. Pilot ortak olduğumuz bu iş ortaklığı, çok önemli bir güç birliği oluşturdu. Tecrübemizi, gücümüzü birleştirdik ve çok titizlendik. Sonuçta 3. İSTANBUL gibi özellikleri ve başarısı ile sembol olacak, bölgesine değer katacak, sektörüne moral olan bir projeyi hayata geçirdik. Şimdi geldiğimiz noktaya bakarak, böylesine başarılı bir oluşumda birleştirici unsur olmaktan, pilot rol oynamaktan ayrı bir keyif ve mutluluk duyuyoruz”.

3. İSTANBUL bizi 2023 hedeflerimize taşıyacak
İttifak Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve İcra Kurulu Başkanı Tahir Atila ise şunları söyledi:
“Konya merkezli bir grup olarak 120 ülkeye ihracat gerçekleştirdik, yaklaşık 4.000 kişiyi istihdam ediyoruz, 1 milyar TL’lik konsolide ciroya ulaştık. 2011 yılında yeni bir yönetim anlayışı belirleyerek ‘güçlü bir geleceğe köprü kurma’ amacıyla değişim projesi başlattık. Bizim 35’nci, Cumhuriyetimizin ise yüzüncü yılını kutlayacağımız 2023 yılında, ciromuzu en az 5 milyar TL’ye çıkarmayı hedefliyoruz. İşte bu hedefimiz doğrultusunda yürüttüğümüz güçlü ve önemli yatırımlarımızdan biri ise, Seha Yapı ve Adese’nin de ortaklar arasında yer aldığı 3. İSTANBUL projesidir.
3.5 milyon metrekarede 122 proje, 15 bin konut
Kuruluş dönemimizde grubumuza dahil olan Seha Yapı, bizimle birlikte büyüyerek yoluna devam etmiş, birbirinden farklı birçok alanda deneyim kazanmış, Anadolu’nun lider yapı şirketlerinden biri konumuna gelmiştir. Türkiye’nin en büyük gökdelenlerinden biri olan 42 katlı Kule Plaza, Anadolu’nun en büyük fuar alanı Konya Uluslararası Fuar Merkezi, Kulesite AVM, Zermeram gibi dev projelere imza atmıştır.
Rakamlarla bakacak olursak; altyapı, üstyapı, konut, ticari, endüstriyel tesis projeleri gibi inşaat sektörünün her alanında gayrimenkul geliştirme ve müteahhitlik hizmetlerimiz kapsamında yaklaşık 3,5 milyon metrekarelik bir inşaat alanına tekabül eden toplam 122 projeyi hayata geçirdik. Konut alanında Konya başta olmak üzere; Ankara, Kırşehir, Kahramanmaraş, Aksaray, Van, Düzce, Mersin ve Irak’ta projeler yürüttük, bugüne kadar 15 bine yakın konut inşa ettik. Şimdi de Anadolu’nun en büyük inşaat şirketlerinden biri olarak İstanbul’dayız ve 3. İSTANBUL projesi ile karşınızdayız.
9 şehirde 154 market, 35 milyondan fazla müşteri
Grubumuz adına iş ortaklığımızda yer alan Adese ise ülkemizin gıda perakendeciliğindeki en büyük markalarından biri konumundadır. Süpermarket formatına ve Orta Anadolu’ya odaklanan Adese, 9 şehirde 154 marketi ile yılda 35 milyonun üzerinde müşteriye hizmet veriyor ve 2’si Konya’da, 1’i de Ankara’da olmak üzere toplam üç alışveriş merkezi bulunuyor. Bugün Türkiye’nin en büyük ilk on gıda perakendecisi arasında yer alan Adese’nin önce ilk 5 sonrasında ise ilk 3’e çıkma hedefi bulunuyor.
Bu büyük ve kadim şehre yük olmaya değil, değer katmaya geldik
İstanbul’daki ilk karma konut projemiz olacak 3. İSTANBUL’u çok önemsiyoruz. Çünkü İstanbul’a, bu büyük ve kadim şehre yük olmaya değil, değer katmaya geldiğimizi ifade etmek istiyorum. 3. İSTANBUL’un, hem elde ettiği bu önemli başarı, hem de İttifak Holding olarak 2023 hedeflerimize taşıyacak önemli adımlardan biri olması sebebi ile bizler için ayrı ve özel anlamlar ifade ettiğini de belirtmek isterim.”
Tahir Atila’nın konuşmasının ardından soru cevap bölümüne geçildi.
Soru soran gazeteciler özellikle konutların fiyatları ve işbirliğinin ileriye taşınması üzerinde durdu.
Konut fiyatları konusunda  Fuzul Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Akbal, “Fiyatlar çok uygun. Bu belediyenin de bir kamu hizmeti. Değerli başkanım piyasaya biz de olumlu bir katkıda bulunalım, fiyatları şimdilik maliyetlerine yakın ya da altında devamında kazanırsınız baskısı var. O yüzden fiyatlarımız çok cazip. Satış ofimizde kişiye özel fiyatlarla satışımız devam ediyor. “ dedi.l
Akbal bu konunda ayrıca şunları kaydetti:
“Başakşehir çok değerlenecek bir bölge. Projemizde fiyatlar da aslında, belediyenin baskısı var. Belediye bir kamu hizmeti gördüğü için biraz daha makul fiyatlarla piyasaya arz edelim istiyor.  Bütün fiyatlarımız, her şey belediyenin onayından geçiyor. Vatandaşa eşit muamele yapılmaya çalışıyor. Bu fiyatlarla 3. İSTANBUL’dan yatırım yapacaklar çok kazanacaklar. Bunu çok rahat söylüyoruz. Dünyanın en büyük projelerinden 3. Havalimanı’nda çalışanlara en yakın site olacak. “
Belediyenin projeden kazancı konusunda sorulan soruyu, Başakşehir Belediyesi Başkanı Mevlüt Uysal, “Hasılat paylaşımı projelerinde askeri taahhüt  vardır şuan projeyi alan grup bize belediye hissesi olarak 375 milyon garanti etmiş durumda. Belediyeye kalacak rakam 375 milyon lira.  Toplam ciro bedeli bir milyar 200 milyon gibi. Bir milyon gibi… Bize garanti edilen 375 milyon lira asgari bedel artarsa belli oranda belediye ilave gelir getirir dedi.” şeklinde cevapladı.
Uysal ayrıca bu projenin beliyenin 3’üncü hasılat paylaşımı projesi olduğunu söyleyerek önceki projelerden arsayı satabilecek tutarın 3 katı para kazanıldığını kaydetti.
Satış takvimine ilişkin sorulan soru da Ömer Saylık  “Satışa çıkmadan önce bir satış takvimimiz vardı. Fakat lansmana çıkmadan önce böyle hızı bir satış gerçekleşmesi bizim senaryomuzu değiştirecek. Bununla ilgili daha karar vermedik fakat 2 ve 3’üncü etapları öne çekeceğimiz kesin. “  şeklinde yanıtlandı.
Ulaşım konusunda projenin yabancı ortak yolların kesişme noktasında olması dolayısıyla dikkat çekerken, 3. İSTANBUL’un yakınındandan sadece  raylı sistem olmak üzere Havaray’ı da içine alan 4 sistem geçeceği ifade edildi.
Son olarak projenin ortaklarının uyumla çalıştığı ileride birlikte başka projelerde birlikte olma konusunda istekli olduğu vurgulandı.
 

Etiketler:
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
Marina Ankara’da yatırım kolaylaştı!
Gayrimenkulde Ankaralı yatırımcıların yüzde 34’ünün ilk tercihi olan Marina ...
Başakşehir'in Dev Prosi 3.İstanbul Satışa Çıktı
ASAF İş Ortaklığının Başakşehir’de hayata geçirdiği,ön talep toplama sürecinde; ...
Evre Gedizler’de aralık ayı fırsatları devam ediyor
Birinci etabında yaşamın başladığı ve ikinci etabında çalışmaların devam ...
 
İnistanbul Konsept; evinizin mobilyalarını yeniliyor!
5 bin liradan başlayan peşinatlarla ev sahibi olma fırsatı sunan inistanbul ...
Sea Pearl'de ihtişamlı yaşam önümüzdeki yıl başlıyor
İstanbul'un getiri potansiyeli en yüksek projesi Sea Pearl'de teslimler önümüzdeki yıl başlıyor.
Okkalar İnşaat Projelerini Teslim Etti
Okkalar İnşaat, Konya Selçuklu’da 53 bin metrekarelik alanda inşa edilen, ...
 
Selfieye hazırlanın: Vadistanbul'da sona geliniyor
Türkiye'de tek olma özelliğini taşıyan Vadistanbul'da ilk etap tamalandı, açılış yaklaşıyor.
Manzara Adalar'da tarihi fırsat
Kartal'da doyumsuz manzaraya sahip Manzara Adalar projesinde tarihi bir kampanya başladı.
“Piyalepaşa”dan Yeni Yılda Yeni Ev Fırsatı
Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşüm projesi Piyalepaşa İstanbul, yüzde ...
 
SOSYAL MEDYADA EMLAKDREAM
Meydan Ardiclli
e ofis
PROJELER
YAZARLAR
Mehmet Canıtatlı
Mehmet Canıtatlı
ETKİNLİK TAKVİMİ
 • Ekim  2017
  Pt
  Sa
  Ça
  Pe
  Cu
  Ct
  Pa
             
  1
  2 3
  4
  5 6
  7
  8
  9
  10 11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24 25 26
  27
  28
  29
  30
  31
 • Kasım  2017
  Pt
  Sa
  Ça
  Pe
  Cu
  Ct
  Pa
     
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
 • Aralık  2017
  Pt
  Sa
  Ça
  Pe
  Cu
  Ct
  Pa
         
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
Ana Sayfa Konut Projeleri Sektörden Haberler Bölge Raporları Yazlık Projeler Gündem Emlak Magazin Etkinlik Takvimi
KünyeHakkımızda KünyeKünye İletişimİletişim FacebookFacebook TwitterTwitter Google+Google+ RSSRSS Sitene EkleSitene Ekle Günün HaberleriGünün Haberleri
 • İstanbul Konut Projeleri (267)
 • Kartal Konut Projeleri (26)
 • Kadıköy Konut Projeleri (23)
 • Başakşehir Konut Projeleri (20)
 • Kağıthane Konut Projeleri (18)
 • Esenyurt Konut Projeleri (17)
 • Pendik Konut Projeleri (16)
 • Bağcılar Konut Projeleri (16)
 • Küçükçekmece Konut Projeleri (13)
 • Maltepe Konut Projeleri (11)
 • Beylikdüzü Konut Projeleri (10)
 • Ümraniye Konut Projeleri (9)
 • Sancaktepe Konut Projeleri (9)
 • Sarıyer Konut Projeleri (8)
 • Zeytinburnu Konut Projeleri (7)
 • Eyüp Konut Projeleri (6)
 • Tuzla Konut Projeleri (6)
 • Üsküdar Konut Projeleri (5)
 • Beyoğlu Konut Projeleri (5)
 • Gaziosmanpaşa Konut Projeleri (4)
 • Beykoz Konut Projeleri (4)
 • Ankara Konut Projeleri (22)
 • Çankaya Konut Projeleri (11)
 • Etimesgut Konut Projeleri (4)
 • Yenimahalle Konut Projeleri (3)
 • Gölbaşı Konut Projeleri (1)
 • Pursaklar Konut Projeleri (1)
 • Sincan Konut Projeleri (1)
 • Keçiören Konut Projeleri (1)
 • İzmir Konut Projeleri (16)
 • Bornova Konut Projeleri (4)
 • Torbalı Konut Projeleri (2)
 • Konak Konut Projeleri (2)
 • Karabağlar Konut Projeleri (2)
 • Karşıyaka Konut Projeleri (2)
 • Çeşme Konut Projeleri (1)
 • Menemen Konut Projeleri (1)
 • Narlıdere Konut Projeleri (1)
 • Bursa Konut Projeleri (6)
 • Nilüfer Konut Projeleri (4)
 • Osmangazi Konut Projeleri (1)
 • Orhangazi Konut Projeleri (1)
 • Konya Konut Projeleri (5)
 • Selçuklu Konut Projeleri (3)
 • Meram Konut Projeleri (2)
 • Kocaeli Konut Projeleri (5)
 • Gebze Konut Projeleri (2)
 • İzmit Konut Projeleri (1)
 • Darıca Konut Projeleri (1)
 • Başiskele Konut Projeleri (1)
 • Trabzon Konut Projeleri (1)
 • Ortahisar Konut Projeleri (1)
 • Muğla Konut Projeleri (1)
 • Bodrum Konut Projeleri (1)
 • Antalya Konut Projeleri (1)
 • Kepez Konut Projeleri (1)
 • Yalova Konut Projeleri (1)
 • Armutlu Konut Projeleri (1)
 • Gaziantep Konut Projeleri (1)
 • Şehitkamil Konut Projeleri (1)
 • Denizli Konut Projeleri (1)
 • Merkezefendi Konut Projeleri (1)
 • Kullanım ve Gizlilik
  Maxiva