araAna Sayfa | Farklı İnşaat Antalya'da ilklerin mimarı olarak, farkını yeni projelerle ile ortaya koymaya devam ediyor.
Farklı İnşaat Antalya'da ilklerin mimarı olarak, farkını yeni projelerle ile ortaya koymaya devam ediyor.

Farklı İnşaat Antalya'da ilklerin mimarı olarak, farkını yeni projelerle ile ortaya koymaya devam ediyor.

1980'li yıllardan itibaren, İstanbul başta olmak üzere çağın mimari çizgilerine hakim, projeler geliştirerek  yeni ve modern yaşam alanlarının kurulmasına öncülük eden firma 2006 yılından bu yana Farklı İnşaat adıyla Türkiye’nin ve Dünya'nın turizm şehri Antalya'da projeler geliştirdi.Tamamladığı projeler arasında yazlık daireler, siteler,villalar,konutlar ve fabrikalar yer almakta.

Toplamda 5 etapta ,23 dönüm üzerine, 242 konuttan oluşacak Lara Modern Moder'in 1. etabı olan Lara Modern Prestije satışa çıktı.

Modern mimariyle,çağın gerektirdiği teknolojıyle donatılmış

Modern mimariye uygun olarak tasarlanmış, 8 blok, toplam 82 daire, 6.850 m2'lik alan üzerine kurulmuştur. 24 saat güvenlik ,sitenin kendine ait VIP servis aracı, kapalı ve açık yüzme havuzu, kapalı otopark, fitness, sauna, çocuk oyun alanları, çocuk klübü ve yemyeşil bahçe içerisinde keyifli bir yaşam sunuyor.

Mutfakta LCD TV , Merkezi Klima 

Projede otomasyona bağlı akıllı ev sistemi, merkezi elektrik süpürge sistemi, merkezi faraş sistemi, elektrikli panjur sistemi, salon TV ünitesi, yatak başlıkları, komidin, mutfakta LCD TV ,merkezi klima, özel tasarım mutfak, ankasterler ve çöp öğütücü mevcut olup bütün detayları müşteri rahatlığı için tasarlanmış. Ayrıca dubleks daireleride cam tavan uygulaması ile farkınıı ortaya koyuyor.

Projede standart üretim yerine bütün kullanılan malzemeler özel tasarım olup, sürekli yenilenerek çağa ayak uyduruyor.

Projede metrekare birim fiyatı 1200€ olup farklı daire seçeneği mevcut. 72.000€’dan başlayan fiyatlarla satışa çıkıyor.

Lara Modern Prestije İletişim

Tel:+90 242 324 60 53 

www.farkliinsaat.com