Ana Sayfa Etiketler Nerede

nerede

İstanbul Maltepe'de hayata geçirilen "Altın Vadi Konakları" projesinde satış fiyatları 485 bin liradan başlıyor.
KİPTAŞ'ın Zeytinburnu Veliefendi'de bulunan 36 bin M²'lik arsası üzerinde projelendirilen Locamahal Veliefendi'de; 10 ekim 2017'de düzenlenen basın toplantısının ardından lansman satışları başlayacak. 14 katlı 20 blok halinde tasarlanan projede 2+1, 3+1 ve 4+1 seçeneklerinin sunulduğu 1262 konut üretilecek. Konut büyüklüklerinin 100 ile 208 M² arasında değiştiği Locamahal Veliefendi'de konutların...
Blue Lake projesindeh yüzde 25 peşinatla 60 ay taksitle ev sahibi olma imkanı sunan kampanya 8 gün sonra bitiyor.
Taksim ve Nişantaşı gibi önemli merkezlere yürüme mesafesinde konumlanan Keten Papilio Bomonti projesi 36 üniteden meydana gelen butik bir proje..
Sinpaş'ın hayata geçirdiği Queen Central Park, Şişli'de ayrıcalıklı yaşamın kapılarını cazip ödeme planlarıyla aralıyor.
Kentplus Yalova'da yapılacak yatırımın geri dönüş süresi 7 yıl!
Lavanta kokuları arasında bir yaşam sunan Lavender projesinden ev almak isteyenlere Sur Yapı, 69 ay vade farksız ödeme fırsatı sunuyor.
Gizer Gayrimenkul ve Işık Gayrimenkul birlikteliğiyle hayata geçirilen Marmara Kule projesi; Kartal’da E-5’e tam cepheli bir konumda bulunuyor.
Ön talep toplama sürecinde olan Selenium Retro 9 projesinde resmi satışlar şubat ayında başlayacak.
Egesel İnşaat tarafından hayata geçirilen Triyanda Masal projesinde konut teslimleri hemen yapılıyor.
Mar Yapı tarafından yapımı tamamlanan G Marin Managed by Divan’da aralık ayında satış fiyatları 127 bin Liradan başlıyor. Üstelik 1 yıllık aidatları da Mar Yapı karşılıyor.
Emlak Konut GYO tarafından 1 ağustosta başlatılan ve 31 aralık tarihine kadar devam edecek olan ‘Tarihi Kampanya’ kapsamında olan Tual Adalar projesinde yüzde 5’den başlayan peşinatlar ve uygun ödeme koşullarıyla ev sahibi olma fırsatı devam ediyor.
11 kasımda yapılan basın toplantısıyla resmi satış süreci başlayan Strada projesinde 300 dairenin satışı gerçekleştirilerek büyük bir başarı yakalandı. Yeni blokların satışı öne çekilen projede aralık ayı sonuna kadar lansman koşulları devam ediyor.
Sinpaş GYO, bugüne kadar hep Türk Lirası olarak fiyatlandırdığı projelerinde 'Güle Güle Otur Türkiyem' kampanyasına aralık ayında da devam ediyor.
Başbakanlık Toplu Konut İdaresi tarafından 5-9 aralık haftasında 4 projenin ihalesi gerçekleştirilirken 1 projede de hak sahipleri yapılan kura çekimiyle belirlendi.
Şehir Konakları'nda ön talep toplama döneminde fiyatlar 394 bin liradan başlıyor.
Sancaktepe'nin en doğal projesi Aydos Country'de anahtar teslim orman!
Beylikdüzü Korusu’na ve E-5’e komşu konumda inşaatı devam eden Westside İstanbul’un Koru Blokları satışa açıldı.
20 katlı 2 ofis bloğunda satışların devam ettiği Northgate Ankara'da rezidans daireler ve konutların satışları 2017'nin bahar aylarında başlayacak.
Kaba inşaatın yüzde 60 oranında tamamlandığı Ondörtüç Pendik projesinde aralık ayı itibarıyla satış fiyatları 199 bin liradan başlıyor.
deluxia park
SOSYAL MEDYADA EMLAKDREAM

1,957BeğenenlerBeğen
18TakipçilerTakip Et
494TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone

YAZARLAR

Ayla Özer
60 İÇERİKLER0 YORUMLAR
Bilge Özdemir
51 İÇERİKLER0 YORUMLAR
Fatma Çelenk
2 İÇERİKLER0 YORUMLAR
Mehmet Canıtatlı
14 İÇERİKLER0 YORUMLAR
Onur Yılmaz
3 İÇERİKLER0 YORUMLAR
Soner Keleş
6 İÇERİKLER0 YORUMLAR