Ana Sayfa Etiketler Nazmi durbakayım

nazmi durbakayım

9 ocakta gerçekleştirilen İnşaat ve Konut Konferansı'nın açılış konuşmasını yapan İNDER Başkanı Nazmi Durbakayım depremle mücadelede ucuz konutun şart olduğunu söyledi.
İstanbul İnşaatçılar Derneği (İNDER) ve İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Mimarlık Fakültesi tarafından düzenlenen Kentsel Dönüşüm Çözümleri Konferansı’nda, kentsel dönüşüm her yönüyle ele alınarak, sorunlar konuşuldu, çözüm önerileri sunuldu.
İstanbul İnşaatçılar Derneği (İNDER) Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım, konut sektörünün büyük atılım yapmasının kaçınılmaz olduğunu belirtti. 
Türkiye'nin önemli gündem maddelerinden kentsel dönüşüm konusunda sorunların çözümü için Kanun Hükmünde Kararnamenin (KHK) devreye alınmasına karar verildi.
20 inşaat firması ile 23 inşaat malzemeleri üreticisi firmayı ikinci kez biraraya getiren İNDER; yaklaşık 500 milyon liralık bir pazar ortaya çıkmasına öncülük ediyor.
Kartal'da bugüne kadar birçok nitelikli projeyi hayata geçiren Teknik Yapı 2 ayrı projeden oluşan Deluxia Park ile ilçede kentsel dönüşüme kaldığı yerden devam ediyor.SOSYAL MEDYADA EMLAKDREAM

1,969BeğenenlerBeğen
19TakipçilerTakip Et
506TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone