Ana Sayfa Etiketler Beylikdüzü konut projeleri

Etiket: Beylikdüzü konut projeleri

İstanbul Avrupa Yakası’nda yer alan Beylikdüzü ilçesinde son 10 yılda konut fiyatları yaklaşık olarak yüzde 130 oranında artış göstermiştir. Konut kira fiyatları ise aynı dönem için ortalama yüzde 100’e yakın bir değerde yükseliş göstermiştir. Beylikdüzü ilçesinde satın alınan bir konutun kendini amorti etme süresi ise 18 yıl olarak hesaplanmıştır. İlçeye ulaşım metrobüs, ekspres otobüs ile sağlanabilmektedir. Yakın zamanda temeli atılacak metro ile de Yenikapı-İncirli metro hattına bağlantı sağlanacaktır. Ayrıca Beylikdüzü Atatürk Havalimanı’na 13 km mesafede bulunmaktadır. Beylikdüzü konut projeleri kapsamında gerçekleştirilen ve yakın zamanda hayata geçirilecek olan inşaat projelerinden bazıları Mabeyn Sahil, Blue Sea, Liv Marmara ve Referans Beylikdüzü’dür.

Sunpark Evleri

Sunpark Evleri projesi; nerede, kim yapıyor, teslim tarihi, fiyat, sosyal donatılar ve genel bilgiler..

Evina Residence

Evina Residence projesi; nerede, kim yapıyor, teslim tarihi, fiyat, sosyal donatılar ve genel bilgiler..

Mavera Villaları

Mavera Villaları projesi; nerede, kim yapıyor, teslim tarihi, fiyat, sosyal donatılar ve genel bilgiler..
FAB yapı tarafından İstanbul Beylikdüzü’nde yükselen bir değer olarak gösterilen Loft Valley projesinde farklı tipte konut seçenekleri dikkatleri çekiyor. Proje de 1+1 – 4+1 seçenekler oturumculara sunuluyor. Projedeki dairelerin büyüklüklerine baktığımız da ise 40m2’den başlayarak 170 m2’ye kadar çıkıyor. Projenin çevresinde bulunan kamu ve kurumlar sayesinde de lokasyon olarak...
Beylikdüzü'nde hayata geçirilmekte olan Alya Grandis konut projesinin 2 kata yayılan penthouse konutlarının büyüklükleri 315 ile 375 metrekare arasında değişiyor.
Babacan Yapı'dan Beylikdüzü'nde Babacan Central isimli yeni konut projesi hayata geçirilecek.
İstanbul Beylikdüzü’nde 38 bin metrekarelik bir arsa üzerine yapılan Aqua Kavaklı projesinde 5 kattan oluşan 18 blok yer alıyor. Projenin 850 konut ve 61 ticari ünitesi mevcut. Proje dahilinde 1+1’den başlayıp 5+2 büyüklüğüne kadar daire seçenekleri var. Dairelerde ise metrekare fiyatları değişkenlik gösterebiliyor. Aqua Kavaklı projesi 3 etap halinde...

Eminevim Ahenk projesi

Eminevim tarafından Beylikdüzü'nde inşa edilen Eminevim Ahenk projesinde avantajlı fırsatlarla satışlar devam ediyor.
Beylikdüzü'nün yeni projesi Alya Grandis'te lansman satışları başladı.

Loft Valley Projesi

İstanbul Beylikdüzü’nde Fab Yapı tarafından hayata geçirilecek olan Loft Valley projesinde konutlar 1+1 ve 4+1 şeklinde iki seçenek halinde sunulmuş. Konutların büyüklüğü 40 metrekareden başlayıp 170 metrekareye kadar değişebiliyor. Loft Valley bulunduğu lokasyon itibariyle bir çok kamu kurum ve kuruluşlarına da yakın konumlandırılmış. Beylikdüzü'nde yeni bir değer yükseliyor! Beylikdüzü son dönemlerde...
İhlas Yapı tarafından Beylikdüzü’nde hayata geçirilen Marmara Evleri 4’te lansman öncesi bankasız ve vade farksız ön satışlar başladı.
Beylikdüzü'nde hayata geçirilecek olan Alya Grandis projesi 30 ocak tarihinde lansman satışlarına başlıyor.

Demir Country projesi

İstanbul'un Avrupa Yakası ilçelerinden Beylikdüzü'nde hayata geçirilecek olan Demir Country projesi; nerede, kim yapıyor, teslim tarihi, fiyat, sosyal donatılar ve genel bilgiler haberimizde..
Kameroğlu İnşaat tarafından Beylikdüzü'nde Kameroğlu Metrohome Residence projesi hayata geçiriliyor. 

Alya Grandis projesi

BOSS4 Gayrimenkul İnşaat tarafından Beylikdüzü'nde Alya Grandis projesi hayata geçiriliyor.
Özyurtlar, 219 bin TL'den başlayan fiyatlarla Ödül İstanbul'da ev sahibi olma fırsatı sunuyor.
İstanbul’un son dönemde konut alanında parlayan ilçelerinden olan ve yatırımcısına kazandıran Beylikdüzü’nde konut projeleri devam ediyor.
İstanbul'un en çok ev aranan ilçelerinden Beylikdüzü'nde hayata geçirilen geniş aile konseptli Alya Penta projesinde konut teslimleri 2018'in nisan sonunda başlıyor.
Teslimlerin hemen yapıldığı Makyol Yaşam Beylikdüzü projesinde yeni başlatılan bir kampanya ile eski evini verip yerine yeni ev alma fırsatı başladı. Üstelik aradaki fark da vade farksız 36 ayda ödeniyor.
Liselere girişte getirilen iki yeni sistemden biri olan evine yakın 5 okuldan birini seçip sınavsız girme hakkı Alya Penta'ya olan ilgiyi artırdı.

YAZARLAR

Ayla Özer
95 YAZI0 YORUM
Bilge Özdemir
121 YAZI0 YORUM
Soner Keleş
14 YAZI0 YORUM